Kalev võitis esimese veerandaja tänu Sten Soku koos lõpusireeniga tabatud ülikaugele kolmesele 26:22, aga poolajaks jäädi 37:40 kaotusseisu. Kolmandal veerandajal suurendas Jenissei vahe kiirelt kahekohaliseks ja enam tagasi ei vaadatud.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Aigars Škele 14 punktiga. Michael Finke lisas 13 ja Sten Sokk 12 punkti, 10 punkti jäi Kristjan Kitsingu ja Kyle Vinalese arvele. Vastastele tõid Garlon Green 17 ja Nikola Rebic 15 punkti.

Nii Jenisseil, Permi Parmal kui ka Kalevil on nüüd 7 võitu ja 9 kaotust. Et esimese omavahelise mängu võitis Kalev Jenissei vastu seitsme punktiga, jäädi kokkuvõttes punktide vahega miinusesse.

Jenissei, Parma ja Kalev hõivavad turniiritabelis kohad viiendast seitsmendani, aga Astana (6-8), Zielona Gora (7-10), Peterburi Zenit (6-9) ja Nižni Novgorod (6-9) on tihedalt kannul.

Kalev/Cramo järgmine vastane on Euroliiga tippklubi Moskva CSKA, kohtumine peetakse neljapäeval CSKA hallis.