Sellega on korratud klubi kõigi aegade pikimat võiduseeriat, mida esimest korda näidati 2016. aasta jaanuaris ja teist korda 2018. aasta veebruaris ja märtsis.

Terence Davis viskas pingilt sekkudes karjääri parima punktisumma 31. Pascal Siakam lisas 17, Serge Ibaka 16, Chris Boucher 15 ja Kyle Lowry 14 silma.

Teisel poolajal Bullsi 69:39 üle mänginud Raptors sai Chicago üle juba 12. järjestikuse võidu. Poolajal juhtis Bulls veel 63:60, kuid Toronto tegi kolmanda veerandi esimese viie minutiga otsustava 17:4 vahespurdi. Neljandat veerandit alustati juba kodumeeskonna 95:85 juhtimisel.

Bullsi parimad olid Thaddeus Young 21 ja Zach LaVine 18 punktiga. Chandler Hutchison lisas 17 ning Ryan Arcidiacono ja Coby White kumbki 12 punkti.

Vaagnaluu vigastusega kimpus olev soomlane Lauri Markkanen ei saanud Bullsi aidata kuuendat mängu järjest.

Õhtu võimsamaid numbreid näitas Houston Rocketsi superstaar James Harden, kes vedas oma koduklubi 117:109 võidule New Orleans Pelicansi üle, kogudes 40 punkti, 10 lauapalli ja 9 korvisöötu.

Idakonverentsi liider Milwaukee Bucks oli kodus 129:108 parem Phoenix Sunsist. Giannis Antetokoumpo arvele kanti 30 punkti, 19 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu.

Neljast kohtumisest üks läks ka lisaajale. Detroit Pistons sai selles kodus 128:123 võidu Denver Nuggetsi üle. Andre Drummond oli võitjate parim 21 punkti ja 17 lauapalliga. Denveri eest tegi kolmikduubli 39 punkti, 10 lauapalli ja 11 korvisöötu kogunud Nikola Jokic.