Avaveerand lõppes viigiliselt 25:25. Poolajaks pääses kodumeeskond Bologna ette 52:47. Otsustavaks sai aga kolmas veerandaeg, kus võõrustajad viskasid 30 punkti Pesaro 11 vastu. Viimane periood kuulus küll külalistele 31:24, kuid Bologna võitu see ei ohustanud.

Drell pääses liidermeeskonna vastu platsile veidi enam kui 18 minutiks, mille jooksul viskas ta kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/4). Lisaks jäi ta arvele üks lauapall ja 2 tulemuslikku söötu. Jaylen Barford tõi Pesaro parimana 18 silma.

Võitjate ründemängu vedas serblasest vanameister Miloš Teodosić, kes viskas 15 punkti ning jagas kaheksa resultatiivset söötu. Vince Hunteri arvele jäi samuti 15 silma.

Hooaja 18. võidu saanud Bologna kindlustas liidrikohta. Pesaro paikneb 1 võidu ja 18 kaotusega kindlalt viimasel tabelireal.