TalTech- Jurmala 76:73 (17:19, 19:11, 25:20, 15:23)

Peamiselt Jurmala juhtimisel kulgenud avaveerand lõppes ka nende 19:17 eduseisust, kuid teisel veerandajal pääses TalTech 11:3 spurdi toel ette ja poolajaks oli seis 36:30 kodumeeskonna poolt vaadatuna. Suurem osa kolmandast veerandajast jätkus endiselt TalTechi dikteerimisel, kuid mitmel korral pääses Jurmala vaid punkti kaugusele. TalTech suutis siiski 12:3 spurdi teha seisult 49:47 ja otsustava kümne minuti eel oli külaliste ees edumaa 13-punktiline.

Joonas Järveläineni kaugviskest haarati ka 64:50 eduseis, ent järk-järgult suutis Jurmala vahet vähendada ja korduvalt kuue punkti kaugusele tulla. 1.25 enne lõppu õnnestus lätlastel kiire 7:2 spurt teha ja TalTechi eduseis oli vaid minimaalne. Meeskondlikud vead polnud neil aga täis ja TalTechi meestele tehti mitmel korral viga, et keegi neist vabaviskejoonele saata. Lõpuks Järveläinen sinna läks, tabas neist mõlemad ja Jurmala kuue sekundiga enam viskele ei jõudnud.

Visketabavuses jäi TalTech 42%-37% peale ning lauavõitlus võideti 42:36 (ründelaud 10:9). Korvisööte andis TalTech rohkem 18:14 ja pallikaotuseid tegi Jurmala 14, TalTech 17.

Joonas Järveläinen kerkis TalTechi parimaks 16 punkti ja 6 lauapalliga. 12 punkti tõi. Janar Aniste ning Rait Tammeti nimele jäi 11 punkti ja 6 lauapalli.

Ugis Pinete kogus Jurmala parimana 23 punkti ja 5 lauapalli. Jourdan Grant lisas 15 silma ja Denis Krestinin 13 punkti ning 8 lauapalli.