Kodumeeskond pääses kohtumist juhtima 19. minutil, kui täpne oli Joao Pedro. Esimese poolaja lõpus sahistas Parma poolelt võrku Juraj Kucka, mis tähendas, et vaheajale minnakse 1:1 viigiseisul.

53. minutil oli Pedrol suurepärane võimalus viia Cagliari taas ette, aga brasiillane eksis penaltil. Vaid minut hiljem said võõrustajad siiski oma tahtmise, kui võrku sahistas Giovanni Simeone. Viimane sõna jäi siiski Parmale. Neljandal lisaminutil tõi Andreas Corneliuse pealöök tabloole viiginumbrid. Oma roll väravas oli ka Klavanil, kes tegi valearvestuse ning taanlase kastis vabaks jättis.

Ragnar Klavan tegi kaasa kogu kohtumise. Eestlasele vilistati 58. minutil käega mäng ning Parmale määrati penalti. Siis aga sekkus mängu videokohtunike süsteem VAR, mis esialgse otsuse siiski tühistas.

Hooaja kaheksanda viigi saanud Cagliari hoiab 32 silmaga kuuendat kohta, Parma on sama palju punkte, aga parem väravatevahe annab eelise Cagliarile.

Klavani ja Cagliari jaoks jätkub hooaeg nädala pärast, kui võõrsil kohtutakse Genoaga.