Peamiselt vahetusmängijatega pallinud Liverpool asus avapoolajal 1:0 juhtima ja teise poolaja alguses löödi kiirelt ka 2:0, kuid seejärel anti eduseis käest.

Liverpooli avavärava lõi 15. minutil Curtis Jones ja seejärel suurendas nende eduseisu Donald Love'i 46. minuti omavärav. Võõrustajatele tõid viigi Jason Cummingsi 65. minuti täpne penalti ning 75. minuti tabamus.

Kohtumise lõpus tõi Liverpool väljakule küll Alex Oxlade-Chamberlaini, Mohamed Salah'i ning Roberto Firmino, kuid see skoori enam ei muutnud.

Seega ootab Liverpooli ja Shrewsbury Towni neljandas ringis ees korduskohtumine.

Manchester United tegi samal ajal oma töö edukalt ära ning kolmandas liigas palliv Tranmere Rovers seljatati 6:0. Unitedi ridades tegid skoori Harry Maguire, Diogo Dalot, Jesse Lingard, Phil Jones, Anthony Martial ja Mason Greenwood.