Rakvere Tarvas - TalTech 95:86 (25:30, 17:16, 27:15, 26:25)

Kolme kaugviskega mängu alustanud TalTech haaras nelja minuti möödudes 15:5 eduseisu. Egert Halleri ja Kristo Saage korvide toel suutis Rakvere vahet järk-järgult vähendada ja viie punkti kaugusele jõuda. Renato Lindmetsa lähiviskest õnnestus Rakverel teise veerandaja alguses vahe minimaalseks vähendada, kuid TalTech vastas 8:0 spurdiga. Korra jõudis kodumeeskond veel 37:40 peale, misjärel vastas TalTech kahe kaugviskega ning poolajaks jäi seis nende kasuks 46:42.

Kolmas veerandaeg kuulus täielikult võõrustajatele, kui tabati kuus kaugviset, milles kaks said kirja Haller ja Tormi Niits ning teistel juhtudel olid täpsed Saage ja Vahter. TalTech oli nii jäänud viimaseks neljandikuks 61:69 kaotusseisu, kuid mängus püsiti ja mitmel korral jõuti ka seitsme punkti kaugusele. 3.38 enne lõppu oli vahe kuuepunktiline, misjärel tabas Niits lähedalt ja Saage kaugelt ning 11-punktilise kaotusseisu õnnestus külalistel kokkuvõttes vähendada 86:95 peale.

Visketabavuses jäi Rakvere 51%-49% peale. Lauavõitluse võitis TalTech 41:29 (ründelaud 15:7). Korvisööte andis Rakvere rohkem 14:12 ning pallikaotuseid kogunes rohkem TalTechil 15:10.

Kristo Saage viskas Rakvere parimana 19 punkti, Egert Haller järgnes 18 punktiga. Võrdselt 15 silma said kirja Devin Lee Harris ja Tormi Niits, kellest esimene andis veel 5 korvisöötu ja viimane võttis 7 lauapalli. Mihkel Kurg tõi 12 punkti.

TalTechi resultatiivseim oli Joonas Järveläinen 24 punkti ja 7 lauapalliga. Leemet Böckler lisas 19 punkti ja 8 lauapalli ning Sten Olmure 15 punkti ja 6 lauapalli. Oliver Metsalu kogus 10 punkti, 9 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Pärnu Sadam - BC Kalev/Cramo 58:107 (16:27, 10:28, 20:25, 12:27)

Avaveerandi esimene pool kulges tasavägiselt, misjärel tegi Kalev/Cramo 9:3 spurdi ja seisult 14:9 visati veelgi kaheksa silma vastaste kahe vastu. Teise veerandaja alguseks oli külaliste jaoks eduseis nii 11-punktiline ning nelja järgneva minutiga vaid kolm punkti toonud pärnakad olid jäänud 19:38 kaotusseisu. Poolajaks oli Kalev/Cramo 29 punktiga ees ja 2.10 enne kohtumise lõppu oli vahe paisunud 101:52 peale. Kohtumise lõppedes oli Kalev/Cramo 49-punktilise võidu võtnud.

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo peale 67%-31% ning lauavõitlus võideti 41:27 (ründelaud 14:11 Pärnule). Korvisööte jagas Kalev/Cramo rohkem 31:11 ning pallikaotuseid kogunes rohkem Pärnul 10:9.

Sacha Killeya-Jones kerkis Kalev/Cramo parimaks 17 punkti ja 7 lauapalliga. Martin Dorbek sai kirja 16 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 6 korvisöötu. Janari Jõesaar järgnes 15 punkti ja 8 lauapalliga, Martin Paasoja 13 punkti ja 6 korvisööduga ning Tanel Kurbas 11 punkti ja 6 lauapalliga.

Ivars Rihards Žvigurs oli Pärnu parim 15 punktiga. Lauris Blaus lisas 11 silma ja 9 punkti tõi Siim-Markus Post.

Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub laupäeval, 25. jaanuaril nelja mänguga. Rapla Avis Utilitas võõrustab Tartu Ülikooli ning Tallinna Kalev/TLÜ on Lätis vastamisi sealse BK Ogrega. BK Ventspils kohtub Latvijas Universitate'iga ning Jurmala võtab vastu Riia VEF-i.