Kui avaveerand lõppes viigiliselt 24:24, siis poolajaks oli ees Clipper 60:49. Teist poolaega alustas omakorda paremini Mavericks, vähendades viimaseks veerandajaks vahe vaid nelja silma peale (78:82). Mavericks pääses kolm minutit enne lõppu ka 98:97 ette, aga Clippers vastas sellele 8:0 spurdiga ning nappi edu hoiti lõpuni välja.

Clippersi täht Kawhi Leonard viskas võistkonna parimana 36 punkti ja võttis 11 lauapalli. Landry Shamet panustas võitu 18 silma. Dallase superstaar Luka Doncic oli järjekordse kolmikduubli lävel, kui tema arvele jäi 36 silma, 10 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu. Kehv viskepäev oli lätlasel Kristaps Porzingisel, kes tõi 10 punkti, tabades aga 17-st viskest vaid neli. Lätlane oli siiski lähedal kaksikduublile, kui teda jäi sellest lahutama üks lauapall.