Ronaldo viis võõrustajad juhtima 43. minutil. Juventuse 1:0 eduseisus ka poolaeg lõppes.

Kui teist poolaeg oli mängitud kümme minutit, viigistas Parma poolelt seisu taanlane Andreas Cornelius. Viigiseis tablool siiski kaua ei püsinud. Loetud minutid hiljem sahistas taas võrku Ronaldo, vormistades 2:1 lõppseisu.

Hooaja 16. võidu saanud Juventus kasutas sellega ära lähirivaali Milano Interi libastumise. Nimelt oli Interil võimalus päeval Juventusest mööda minna, aga komistati tabeli tagumise otsa klubi Lecce vastu. Kohtumine lõppes 1:1 viigiseisul.

Juventus hoiab 51 silmaga liidrikohta, Inter jääb neist maha nelja punktiga. Rooma Laziol on koos 45 punkti, aga neil on konkurentidega võrreldes ka üks mäng varuks.