Avakolmandiku seitsmendal minutil viis Veli-Matti Savinainen Jokerit ette, teisel kolmandikul kasvatas Mikko Lehtonen esmalt soomlaste eduseisu 2:0-le, seejärel vastas väravaga Severstali hokimees Bogdan Jakimov ja perioodi lõpus tegi John Norman seisuks 3:1. Mängu lõppskoori vormistas viis minutit enne lõpusireeni Henrik Haapala.

Jokerit on KHLi läänekonverentsis neljandal kohal, Severstal on kümnes.

Laupäeval peetakse korduskohtumine ning litter pannakse mängu kell 15.00.

Fännidel on võimalus ka enne laupäevast kohtumist Jokerite meeskonnaga tutvuda. Nimelt peab Jokerit laupäeva hommikul algusega kell 11 Tallink City hotellis fännidele mõeldud ürituse, kus poolehoidjad saavad tulla hokimeestega juttu ajama ja autogramme küsima ning pilte tegema.

Üritusel on kohal Soome jäähokilegend Jari Kurri, mängijate koordineerija Janne Vuorinen ja osad Jokerite mängumehed, kes pärastlõunases mängus kaasa ei tee.

Kohtumised korraldab Ekspress Meedia, pileteid saab veel osta SIIT!