Kevadel läänekonverentsis finaali jõudnud, aga sel hooajal kehvalt esinenud Trail Blazers sai Torontos jagu sealsest Raptorsist 101:99. Võidukorvi viskas 3,3 sekundit enne lõppu 35-aastane Carmelo Anthony, kes toodi tiimi poole hooaja pealt.

Anthony oli 28 punktiga ka üleplatsimees, Trail Blazersi liidri Damian Lillardi arvele jäi 20 punkti. Nelja põhimeheta (Pascal Siakam, Fred VanVleet, Marc Gasol, Normal Powell) mänginud Raptorsile tõi Kyle Lowry 24 punkti.

Carmelo Anthony tipphetked:

Oklahoma City Thunder alistas võõrsil Brooklyn Netsi lisaaja järel, lõppskoor jäi 111:103. Normaalaeg lõppes 101:101 viigiga.

34-aastase Thunderi mängujuhi Chris Pauli arvele jäi 28 punkti ja 6 lauapalli, 20 punkti viskas ta neljandal veerandil ja lisaajal. Pauli 13 aastat noorem õpipoiss Shai Gilgeous-Alexander lisas 22 punkti. Taurean Prince vastas Netsi poolt 21 punktiga.

Anthony ja Pauli hea sõber LeBron James (35) jätkas endale omaselt. Ta viskas 31 punkti ja aitas läänekonverentsi liidril Los Angeles Lakersil kodus 117:87 võita New York Knicksi. Teisel poolajal pidi mängust lahkuma teine Lakersi superstaar Anthony Davis, kes kukkus valusalt istmiku peale.