Kui eelmise Los Angeleses peetud kohtumise võitis kindlalt Dallas, siis Eesti aja järgi ööl vastu esmaspäeva oli selgelt parem minek Lakersil. Vahe tehti sisse esimesel poolajal, mis võideti 54:43. Enne neljandat veerandaega oli Lakersi eduseis 84:69.

Lakersi resultatiivseim oli 23 punktiga Anthony Davis, LeBron James lisas 13 punkti ja 13 resultatiivset söötu. Mavericksi liider Luka Doncic piirdus 19 punktiga, Kristaps Porzingise arvele jäi 11 silma.

Doncic kukkus teisel veerandajal selja peale, pidi võimaliku peapõrutuse kontrollimiseks riietusruumi minema, aga tegi teisel poolajal kaasa. Küll jäi Mavericks ilma detsembris häid esitusi näidanud tagamängijast Tim Hardaway jr.-st, kes vigastas reie tagalihast.

Doncici kukkumine:

Kohtumise tipphetked:

26 võitu ja 7 kaotust kogunud Lakers jätkab läänekonverentsi liidrina, Mavericks hoiab 21 võidu ja 11 kaotusega viiendat kohta.