Tšerepovets läks matši juhtima juba kolmandal minutil, kui värava viskas kogenud Andrei Aleksejev. Esimese perioodi lõpus viigistas SKA poolelt seisu Artjom Zub.

Teisel kolmandikul pääsesid omakorda ette külalised. 2:1 eduseis sündis Andrei Kuzmenko tabamusest. Võõrustajad ei jäänud siiski vastust võlgu ning viiginumbrid tõi tabloole Vladislav Kodola, tehes seisuks 2:2.

Kuna normaalajal rohkem väravaid ei visatud, ootas ees lisaaeg. Lisaajal tõi koduvõistkonnale võidu 23-aastase Igor Geraskini värav.

Tšerepovetsi Severstal jätkab KHL-i läänekonverentsis kümnendal kohal, olles kogunud 35 silma. Kahekordne meisterklubi Peterburi SKA luhtas võimaluse tõusta liidriks. Moskva CSKA-st jäädakse maha ühe punktiga.

Severstali saab juba vähem kui kahe nädala pärast näha mängimas ka Tallinnas. Teatavasti läheb Venemaa klubi 10. ja 11. jaanuaril Tondiraba jäähallis vastamisi Helsingi Jokeritega.

Reedene kohtumine algab kell 18:30, laupäeval pannakse litter jääle kell 15:00.

Kohtumised korraldab Ekspress Meedia, piletid on saadaval SIIT!