City jäi vähemusse juba 12. minutil, kui nende väravavaht Ederson vastaste ründaja Diogo Jota maha võtmise eest karistusalast väljaspool punase kaardi sai.

Kui mängitud oli 20 minutit, võeti Wolverhamptoni karistusalas veaga maha Riyad Mahrez ning kohtunik määras pärast VAR-iga konsulteerimist penalti, mida Raheem Sterling esimese katsega realiseerida ei suutnud. Kohtunik andis aga korduslöögi, mille Sterling samuti Rui Patriciol tõrjuda lasi, kuid tagasi põrkunud palli inglane enam mängu ei jätnud. 1:0!

50. minutil tõstis trahvikasti söödu saanud Sterling palli kaunilt üle puurivahi ja tegi tabloole 2:0. Juba viis minutit hiljem sahises esimest korda ka City väravavõrk, kui karistusala äärelt kihutas palli Claudio Bravo selja taha Adama Traore. 2:1!

82. minutil andis Traore resultatiivse söödu värava ette Raul Jimenezile, kes selle kerge vaevaga värava keskele võrku toimetas. 2:2!

Teise võidu hooaja jooksul City üle tagas Wolverhamptonile Matt Doherty 90. minuti tabamus karistusala joonelt alla vasakusse nurka. 3:2! Jimenez oli seekord resultatiivse söödu andja.

93. minutil oli Sterlingul karistusala lähistel karistuslöök, kuid pall põrutas valusalt põiklatti.

6. oktoobril sai Wolverhampton 2:0 võidu Manchester City kodustaadionil.

Null punkti jätab Manchester City (38) tabelis Liverpooli (52) ja Leicester City (39) järel kolmandale kohale. Wolverhampton tõusis 30 punkti peale viiendaks.