Fenerbahce näis pärast kolmandat veerandaega võtmas kindlat võitu, sest juhiti ju tervelt 11 punktiga. Neljandal veerandajal seisul 61:72 algas aga Valencia 9:0 vahespurt ning seisul 70:72 oligi Hispaania klubi mängus tagasi.

Kohtumine läks lisaajale tänu Nando De Colo lõpusekundi kahepunktiviskele. Vaata videot!

Lisaajal pääses Valencia esimest korda juhtima alles 8 sekundit enne lõppu pärast Jordan Loydi koos veaga sisse saadud korvi, millele järgnes ka tabav vabavise. Nii oligi seis 100:98 ning viimane rünnakuõigus Fenerbahcel. Kaks sekundit enne lõppu võttis De Colo enda peale kolmese, kuid eksis.

De Colo arvele kogunes üleplatsimehena 31 punkti ja 7 lauapalli. Derrick Williams ja Luigi Datome tõid Fenerbahcele 20 punkti. Valencia resultatiivseim oli 30 punkti ja 12 lauapalliga Bojan Dubljevic, 14 punkti lisasid Jordan Loyd ja Brock Motum, 12 punkt ja 7 lauda Mike Tobey.

Valencia jätkab liigatabelis 7 võidu ja 9 kaotusega 10. kohal, Fenerbahce on 5 võidu ja 11 kaotusega 15.