Venemaa hiid võttis sedapuhku koduväljakul vastu itaallaste Milano Olimpia Armani. CSKA võitis avaveerandi 19:13, poolajaks oldi maas aga 32:39.

Kolmanda perioodiga suutsid külalised vahet vähendada, jõudes veerandi lõpuks kahe punkti kaugusele. Otsustava veerandi keskel 67:65 juhtima pääsenud CSKA enam eduseisu käest ei antud ja lõpuks saadi napp 78:75 võit.

Üleplatsimeheks kerkis CSKA täht Daniel Hackett, visates 28 punkti. Mike Jamesi arvele jäi 17, Johannes Voigtmanni arvele 14 silma. Milano seas jagunesid punktid veidi ühtlasemalt. 13 punkti tõid Arturas Gudaitis ja Sergio Rodriguez, kahekohalise summani jõudsid veel Kaleb Tarczewski (11) ja Michael Roll (10).

Võidureele naases tabeliliider Istanbuli Anadolu Efes, alistades kodus 99:79 Tel Avivi Maccabi. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Türgi klubi võitis 32:17.

Vasilije Micic tõi võitjate poolelt 23 punkti, Rodrigue Beabois 22. Maccabi resultatiivseim oli Jake Cohen 15 silmaga.