Juba 18. järjestikuse võidu teenis Milwaukee Bucks, olles sedapuhku 125:108 parem Cleveland Cavaliersist.

Võitjate parimaks kerkis taaskord kreeklane Giannis Antetokounmpo, kes viskas 29 punkti. Khris Middleton panustas võitu 24 silmaga. Cavaliersi resultatiivseim oli 15 silma toonud Kevin Porter juunior.

Valus õhtu oli aga Dallas Mavericksi ja Luka Doncici jaoks. Mavericks pidi lisaajal tunnistama Miami Heati 122:118 paremust. Kusjuures Dallase klubi tegi võimsa teise poolaja, millega mängiti tagasi 24-punktiline kaotusseis.

Dallast tabas tagasilöök kohe mängu alguses, kui juba teisel minutil vigastas end 20-aastane Luka Doncic. Sloveen tegi liiga hüppeliigesele ning meeskonda enam aidata ei saanud. Suure tõenäosusega jääb Doncic eemale ka järgmisest kohtumisest Bucksi vastu.

Miami parimana viskas Jimmy Butler 27 silma, Bam Adebayo säras kolmikduubliga (18 punkti, 11 lauapalli, 10 tulemuslikku söötu). Üleplatsimeheks kerkis 28 punktiga Dallase mängumees Tim Hardaway juunior, lätlase Kristaps Porzingise arvele kogunes 22 punkti ja 14 lauapalli.

Korraliku viskesaju korraldas taas James Harden, kelle 39 punkti ei suutnud aga Houston Rocketsit kaotusest päästa. Nimelt jäi Rockets 107:115 alla Detroit Pistonsile. Võitjate resultatiivseim oli sedapuhku Luke Kennard 22 silmaga.