Esimeses setis murdis 21-aastane prantslane Tamme servi kolmandas ja viiendas geimis ning võitis seti 6:2. Teine sett algas sama stsenaariumiga ja Laurent asus 4:1 juhtima. Tamm suutis küll ühe murde tagasi võita ja vahe 3:4-le vähendada, kuid sett läks siiski 6:3 prantslasele. Kohtumine kestis tund ja 15 minutit, teatab Tenniseliit. Mõlemad mängijad said kirja kaks serviässa ja tegid ühe topeltvea.

Tamm võib siiski turniiriga rahule jääda, sest avakohtumises sai ta jagu itaallasest Giorgio Riccast (ATP 653) 3:6, 7:6 (6), 6:4 ja teises ringis alistas prantslase Fabien Rebouli (ATP 760) 4:6, 6:3, 7:6 (4).

Paarismängus oli Tamme partneriks 19-aastane venelane Maxim Krapivin. Avaringis said nad 4:6, 0:6 kaotuse teise asetusega paarilt Florian Lakat (FRA) - Skander Mansouri (TUN).

Daniil Glinka (ATP 1023) võistles samaväärsel turniiril Dohas ning üksikmängus sai ta 2:6, 6:7 kaotuse Adam Moundirilt. Paarismängus koos ukrainlase Oleksii Krutjuhhiga kukuti välja teises ringis.