Juba kümnenda järjestikuse kaotuse sai NBA viimane meeskond New York Knicks, kui viimati jäädi 87:115 alla Portland Trail Blazersile. Portland läks juhtima esimese veerandi keskel ning enam tagasi ei vaadanud. Poolajaks juhiti 60:41, kolmanda veerandiga kasvatati edu veelgi ja lõpuks võeti 28-punktiline võit.

Üleplatsimehena viskas Damian Lillard 31 silma. Hassan Whiteside'i arvele jäi 17 punkti, kes võttis veel 15 lauapalli. Knicksi resultatiivseim oli Julius Randle 15 silmaga.

Philadelphia 76ers jätkas koduväljakul heas hoos, kui 97:92 oldi parem Denver Nuggetsist. Koduväljakul juba 13. järjestikuse võidu võtnud Philadelphia parimaks kerkis 22 punkti ja 10 lauapalli kirja saanud Joel Embiid. Tobias Harris lisas 20 silma.

Ühtlasi oli see Nuggetsi jaoks kolmas järjestikune kaotus. Meeskonda tabas valus löök juba esimesel veerandil, kui vigastada sai Jamal Murray. Nuggetsi resultatiivseim oli lõpuks 26 punktiga Will Barton, Nikola Jokic sai kirja kaksikduubli (15 punkti, 11 resultatiivset söötu).