Punktidevaese avaveerandi võitis kaotas Prienai 13:14. Poolajaks oli seis viigis 33:33.

Võõrustajad tegid vahe sisse kolmandal perioodil, mille lõpuks juhiti 53:44. Tõeliseks punktisajuks läks viimasel veerandil, mille Panevežys omakorda 30:27 võitis. Sellest aga Prienai alistamiseks ei piisanud ning eestlase leivaisale läks kirja 80:74 võit.

Pingilt alustanud Kriisa veetis platsil ligi 15 minutit, mille jooksul tõi 3 punkti (kolmesed 1/2). Lisaks jäi eestlase arvele 1 pallikaotus. Koguni 3 meest jõudsid 15 punktini: Arnas Velicka, Laurynas Birutis ja Regimantas Miniotas. Üleplatsimeheks kerkis Panevežyse mängumees Tomas Dimša 21 silmaga.

Viiendal kohal paikneval Prienail on kirjas kuus võitu ja seitse kaotust. Panevežyse arvel on seitse võitu ja viis allajäämist.