Liverpool läks kohtumist juhtima 35. minutil Alex Oxlade-Chamberlaini väravast. Poolaja eelviimasel minutil duubeldas eduseisu Naby Keita. Lõppseisu vormistas teise poolaja alguses Mohamed Salah.

Fenomaalses hoos Liverpool pole juba 33 mängu järjest Premier League'is kaotust tunnistanud. Tänavuse hooajaga on neil kirjas 15 võitu ja üks viik.

Edukaks kujunes päev ka Jose Mourinho juhendatavale Tottenham Hotspurile. Londoni tiim alistas kodus 5:0 Burnley. Kahe väravaga säras Harry Kane, korra said jala valgeks ka Lucas Moura, Heung-min Son ja Moussa Sissoko.

Korraliku üllatuse valmistas Everton, kui kodus oldi 3:1 parem Londoni Chelseast. Evertoni viis juba 5. minutil juhtima Richarlison, kaks väravat lisas Dominic Calvert-Lewin. Chelsea auvärava lõi Mateo Kovacic.

Päeva neljandas kohtumises leppisid Watford ja Crystal Palace väravateta viiki.

16. mänguvooru keskne kohtumine algab täna õhtul kell 19:30, kui Manchesteri klubide omavahelises duellis lähevad vastamisi City ja United.