Esimene poolaeg lõppes Lakersi napis 62:59 eduseisus. Dallas tegi vahe sisse kolmandal veerandil, kui visati 35 punkti võõrustajate 17 vastu. Viimasel perioodil külalised enam kordagi edu käest ei andnud.

Dallas Mavericksi sangariks kerkis taaskord 20-aastane Luka Doncic. Sloveenil jäi vaid üks lauapall puudu järjekordsest kolmikduublist. Sedapuhku kanti sloveeni arvele 27 punkti, 9 lauapalli, 10 tulemuslikku söötu, kuid ka 7 pallikaotust. Delon Wright panustas võitu 17 silmaga, Kristaps Porzingis, Dwight Powell ja Justin Jackson viskasid 15 punkti.

Lakersi resultatiivseimad olid taaskord Anthony Davis ja LeBron James, kes tõid vastavalt 27 ja 25 punkti. Davis sai kirja kaksikduubli, kui korjas 10 lauapalli, James oli lähedal kolmikduublile (25 punkti, 9 lauapalli, 8 söötu).

Valitsev meister Toronto Raptors sai kindla 130:110 võidu Utah Jazzi üle. Võitjate eest säras 35 punkti visanud Pascal Siakam, Fred VanFleet tõi 21 silma. Utah' resultatiivseim oli Mike Conley (20).