Kanepi tänaseks vastaseks oli 22-aastane tšehhitar Miriam Kolodziejova (WTA 1104), kes pääses turniirile korraldajate erikutsega. Tšehhitar alustas kodupubliku ees hästi ja pääses 2:0 juhtima, kuid siis võitis Kanepi kuus geimi järjest ja kindlustas setivõidu 6:2.

Hoogu sattunud Kanepi läks teises setis kiirelt 4:0 ette. Seitsmendas geimis oli Kanepil vastase servil ja kaheksandas oma servil kasutada ka matšpallid, aga ta ei suutnud neid realiseerida, teatab Tennis.ee. Tšehhitar murdis seejärel Kanepi servi kahel korral ja viigistas seisu. Õnneks suutis Kanepi ennast kokku võtta ja võitis teise seti 7:5, lõpetades kohtumise kahe serviässaga.

Veerandfinaalis tuleb Kanepil vastamisi minna 18-aastase rootslanna Caijsa Hennemanniga (WTA 917), kes pääses turniirile juunioride edetabelikoha alusel (ITF Jun 43). Kui Kanepi rootslanna alistab, siis kerkib ta WTA edetabelis piisavalt, et vältida Australian Openi kvalifikatsiooniturniiri.