Kuuenda järjestikuse võidu saanud Clippers domineeris mängu algusest lõpuni. Esimene poolaeg võideti 62:46, põnevaks ei läinud ka hiljem.

Nii piirdusid Clippersi liidrid Kawhi Leonard ja Paul George vastavalt vaid 28 ja 29 minutiga. Leonard viskas selle ajaga 28 punkti ja võttis 8 lauapalli, George'i arvele jäi 26 punkti ja 6 vaheltlõget.

Enne tänast suurepärases hoos olnud Luka Doncic tabas seekord väljakult 14 viskest 4 (kolmesed 8/0) ja kogus tänu 14 sisse visatud vabaviskele 22 punkti. Lisaks võttis sloveen 8 lauapalli, andis 6 resultatiivset söötu ja tegi 3 vaheltlõiget. Kristaps Porzingis lisas 15 punkti ja 10 lauapalli.

Clippers (13 võitu, 5 kaotust) on läänekonverentsis kolmas, Dallas (11-6) neljas.

Päeva teises kohtumises alistas läänekonverentsis 13 võidu ja 3 kaotusega teist kohta hoidev Denver Nuggets kodus 117:104 Washington Wizardsi (5-10). Nuggetsi tsenter Nikola Jokic kogus 8 punkti, 20 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.