Latvijas Universitate - Pärnu Sadam 70:88 (15:30, 19:25, 17:17, 19:16)

Pärnu läks kohtumist 10:2 juhtima ning avaveerandi keskpaigas oldi juba 11 punktiga ees. Kodumeeskond suutis veel korra küll vahe kümnele punktile vähendada, aga 7:2 spurt viis külalised 30:15 ette. Läti Ülikool oli kahe minuti möödudes teisest veerandajast jäänud juba 22 punktiga kaotusseisu ning Siim-Markus Posti vabavisetest suurenes vahe ka 29 punktile. Poolaja lõpetuseks suutis kodumeeskond siiski 9:1 spurdi teha ning kaotusseisu 34:55 peale vähendada.

Kolmas veerandaeg kulges siiski tasavägisemalt, mis jäi 17:17 viiki. Viimase neljandiku alguses õnnestus lätlastel tulla veel 15 punkti kaugusele, aga Post ja Märt Rosenthal tabasid järjepanu kaugviskeid ning eduseis püsis 20 punkti piirimail. 1.30 enne lõppu juhtis Pärnu 84:70, mis oli üle pika aja väikseim vahe, kuid Läti Ülikool ülejäänud ajaga enam põnevust tagasi tuua ei suutnud.

Visketabavuses jäi Pärnu peale 63% - 33%. Seejuures tabati kaugviskeid 12/21 ja lähiviskeid 19/28. Lauavõitlus kuulus neile samuti 44:29 (ründelaud 14:6 Läti Ülikoolile) ning korvisööte jagati rohkem 19:18. Pallikaotuseid tegi Pärnu 17, Läti Ülikool 6.

Märt Rosenthal viskas Pärnu eest 22 punkti. Lauris Blaus lisas 20 silma ja 9 lauapalli, Ivars Rihards Žvigurs tõi 14 ning Marko Stojadinovic 10 punkti ja 8 lauapalli.

Karlis Zunda oli Läti Ülikooli resultatiivseim 16 punkti ja 8 lauapalliga. Rendijs Feiknersi nimele jäi 15 punkti ja 5 korvisöötu ning Reinis Avotins sai kirja 13 silma.

Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub kolmapäeval, 27. novembril, kui BC Valga-Valka/Maks&Moorits võõrustab Jurmalat ning BK Liepaja kohtub Riia VEF-iga.