A-grupi võitja Inglismaa läks võõrsil vastamisi Kosovoga. Avapoolajal viis inglased juhtima Harry Winks. Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu duubeldas eduseisu Harry Kane, neli minutit hiljem oli täpne Marcus Rashford. Esimesel lisaminutil vormistas 4:0 lõppseisu Mason Mount.

Teises A-grupi matšis läksid vastamisi Bulgaaria ja Tšehhi. Võõrustajad võitsid kohtumise 1:0, ainsa värava lõi Vasil Božikov.

Inglismaa ja Tšehhi pääsesid alagrupist otse EM-ile. Kosovol ja Bulgaarial on võimalus jõuda sinna läbi play-offi.

Valiksarja lõpetas võidukalt ka valitsev maailmameister Prantsusmaa. Prantslased olid võõrsil 2:0 paremad Albaaniast. Ilmameistritele tõid võidu Corentin Tolisso ja Antoine Griezmanni tabamused.

Teises H-grupi kohtumises oli Türgi võõrsil samuti 2:0 parem Andorrast. Mängu saatus otsustati juba 21. minutiga. Mõlemad väravad kanti Enes Unali arvele.

H-grupis olid veel vastamisi Moldova ja Island. Birkir Bjarnason viis islandlased juhtima, aga Nicolae Milinceanu viigistas teisel poolajal seisu. Islandlastele tõi võidu Gylfi Sigurdssoni tabamus.

H-grupist kindlustasid pääsu Euroopa meistrivõistlustele Prantsusmaa ja Türgi. Lisaks on play-offi kaudu võimalus sinna pääseda ka Islandil.