Kaksikduubli tegi ka lätlane Kristaps Porzingis, kes panustas võitu 20 punkti ja 15 lauapalli. Normal Powell oli Toronto resultatiivseim, tehes hooaja parima mängu 26 punktiga, Fred Van Vleet lisas 24 silma.

Mavericks alustas viimast veerandit punktilises eduseisus ja kasvatas vahe viis minutit enne lõppu 14-le.

Teist õhtut järjest tegi resultatiivse mängu James Harden, kes aitas Houston Rocketsi seitsmenda järjestikuse võiduni. Harden tegi karjääri kõrgeimad 41 pealeviset mängust (tabas 16) ja kogus 49 punkti (seejuures kolmesed 22-st 8), kui Rockets alistas võõrsil Minnesota Timberwolvesi 125:105.

Russell Westbrook sai puhkust, Timberwolvesil ei osalenud teist mängu järjest isiklikel põhjustel Andrew Wiggins. Kaotajate tulemuslikum oli nende tsenter Karl-Anthony Towns 27 punkti ja 15 lauaga.