Rahvusvaheline Mootorrattaföderatsioon (FIM) teatas kurbusega, et eilsel neljandal võistluspäeval suri üks ajalooliste mootorrataste klassis osalenud sõitja, itaallane Pierluigi Mattioli. Infarkti saanud Mattiolit püüdsid võistluse meedikud küll elustada, kuid tulutult.

Tänase võistluspäeva lõpetasid Elary Talu Sõmerpalu motoklubist, Priit Biene RedMoto Racingust ja Edgars Siliņš Lätist veel koha võrra kõrgemal, kuuendatena. Tänaseks distantsiks kujunes 285,8 km, kahel ringil oli kaheksa kiiruskatseks ning sõiduaega oli kokku seitse ja pool tundi..

„Elary ja Edgars tegid taas stabiilse tulemuse ja hea sõidu,“ rääkis meeskonna juht Veiko Biene. „Ainult Priidul läks tagarehvi mousse katki ja seetõttu kukkusid tema ringiajad tugevasti. Õnneks rehv maha ei tulnud ja Priit sai päeva lõpuni. Enne homset krossi tuli tal veel rehvi vahetada, teised seda tegema ei pidanud.“ Tänane ilm oli Biene sõnul senistest kõige mõnusam, rajad ei tolmanud ega olnud vaatamata öösel sadanud vihmale ka liiga märjad ja libedad, ülesõitudel hakanud sõitjatel ainult pisut jahe.

Individuaalselt oli Talu täna klubisõitjate arvestuses 22., Siliņš 25. ja Biene 58.

Homsel kuuendal ja viimasel võistluspäeval on osalejatel jäänud sõita veel vaid lõpukross.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid