Avaveerandi võitis Lakers 30:29 ja poolajaks oldi ees 60:52. Kolmanda veerandiga suutis Raptors aga seisu viigistada. Viimane veerand kuulus taas Raptorsile, kes võttis lõpuks 113:104 võidu.

Võitjate eest särasid kaksikduubliga Pascal Siakam ja Fred VanVleet. Siakami arvele kanti 24 punkti ja 11 lauapalli, VanVleet tõi 23 silma ja 10 tulemuslikku söötu. Üleplatsimeheks kerkis Lakersi staar Anthony Davis 27 punktiga, LeBron James sai kirja kolmikduubli (13 silma, 13 lauapalli ja 15 söötu).

Vaatamata kaotusele jätkab Lakers läänekonverentsi liidrina. Sarnaselt Lakersile seitsme võidu ja kahe kaotuse peal olev Raptoris hoiab idakonverentsis teist kohta.

Kreeka tähtmängija Giannis Antetokounmpo vedas Milwaukee Bucksi napile 121:119 võidule Oklahoma City Thunderi üle. Kreeklane tõi 35 punkti ja 16 lauapalli. Thunderi resultatiivseim oli 25 silma visanud Dennis Schröder, Shai Gilgeous-Alexander lisas 22 punkti.

Neljanda järjestikuse võidu sai Lakersi järel teist kohta hoidev Denver Nuggets, alistades lisaajal 100:98 Minnesota Timberwolvesi. Nikola Jokic panustas võitu 20 punkti, Jamal Murray lisas 15, Paul Millsap 14 silma. Minnesota eest tõid Karl-Anthony Towns ja Andrew Wiggins 25 punkti.