Münchenis toimunud kohtumise võitis Bayern 4:0. Võõrustajad viis juhtima ründetäht Robert Lewandowski 17. minutil. 1:0 seisuga ka poolaeg lõppes.

Teise poolaja alguses duubeldas Serge Gnabry Bayerni eduseisu. 76. minutil sai teise värava kirja Lewandowski, 4:0 lõppseisu vormistas Mats Hummelsi omavärav kümmekond minutit enne kohtumise lõppu.

Kahe tabamusega säranud Lewandowski jätkas uskumatut seeriat. Nimelt on 31-aastane poolakas löönud käimasoleval hooajal igas Bundesliga või Meistrite Liiga kohtumises vähemalt ühe värava. Kõikide sarjade peale on poolakal kirjas 18 kohtumist ja 23 tabamust.

Kolm punkti juurde saanud Bayern hoiab 21 silmaga kolmandat kohta. 21 punkti on kirjas ka Leipzigil, kes oli täna 4:2 parem Berliini Herthast. Tabeliliider on ühe silma enam kogunud Münchengladbachi Borussia, kes läheb homme vastamisi Bremeni Werderiga.