Eestlased alustasid kohtumist hästi ning juba teisel minutil mindi Aleksandr Petrovi tabamusest kohtumist juhtima. Kaheksandal minutil duubeldas Siim Liivik meie eduseisu. Eestlaste 2:0 juhtimisel ka esimene periood lõppes.

Teine kolmandik seisus muutusi ei toonud. Väravaid hakkas taas tulema viimasel perioodil, kui kolmeminutilise perioodi jooksul viskasid leedukad kaks väravat ning viigistasid seisu 2:2 peale.

Eestlastel tekkis normaalaja lõpus hea võimalus mängu taas juhtima minna, kui oldi arvulises ülekaalus. Selle Eesti ka ära kasutas ja Robert Rooba värav 1.50 enne lõppu tõi võõrustajatele 3:2 võidu.

Ühtlasi tähendas võit, et Eesti läheb pühapäeval toimuvas kolmanda koha matšis vastamisi Rumeeniaga. Reedel lisaaja järel 2:1 Ukraina alistanud Leedu peab leppima alagrupis lõpuks viimase kohaga.