Mõlemad väravad löödi teisel poolajal. 68. minutil viis Leicesteri juhtima Jamie Vardy, kes sai kirja hooaja 11. tabamuse. 75. minutil vormistas lõppseisu James Maddison.

Kolmanda järjestikuse võidu saanud Leicester tõusis ühtlasi 26 punktiga teisele kohale. Sarnaselt Leicesterile on 26 silma kirjas ka Londoni Chelseal, kes oli 2:0 parem Crystal Palace'st. Juba neljandat mängu järjest võidu jäänud Arsenal on kuues.

Kehvasti on käimas ka Arsenali linnarivaali Tottenham Hotspuri käsi. Nüüdseks on kevadine Meistrite Liiga finalist olnud võiduta kuues Premier League'i kohtumises järjest. Laupäeval lepiti 1:1 viiki koduväljakul Sheffield Unitediga. Võõrustajad viis juhtima Heung-min Son, külalistele tõi viigipunkti George Baldock.

Head hooaega tegev Sheffield asub viiendal kohal, Tottenham on 12. positsioonil, aga võib sealt veel vooru lõpuks langeda.