Tegemist oli Celticsi (6-1) mängujuhi Kemba Walkeri esimese kohtumisega Charlotte'i publiku ees pärast suvel Hornetsist lahkumist. Endine koduklubi valmistas oma kõigi aegade suurima korviküti auks videotervituse ning publik aplodeeris selle lõppedes minut aega püsti seistes.

Hortnersil (4-4) õnnestus Walker esimesed kolm minutit kuival hoida ning lõpuks tabas mees 12-st viskest väljakult vaid 4, kogudes protokolli 14 silma. Celticsi parimana viskas Jayson Tatum 23 punkti, Gordon Hayward lisas 20 punkti ja 10 lauapalli. Kolmemängulise võiduseeria katkestanud Hornetsi resultatiivseim oli Miles Bridges 18 punkti ja 10 lauapalliga.

Celtics teenis Hornetsi 21-st pallikaotusest 17 punkti. Kodumeeskonna kolmepunktitabavus oli 31-st 6.

San Antonio Spurs (5-3) alistas koduväljakul Oklahoma City Thunderi (3-5) 121:112. Viimati suutis Thunder San Antonios võidu võtta 2014. aasta 25. detsembril.

Hooaja parima mängu tegi LaMarcus Aldridge, panustades võitu 39 punkti. Dejounte Murray toetas teda 17 punkti ja 8 lauapalliga ning jagas 10 korvisöötu (karjääri parim näitaja).

Enne Spursiga kohtumist kaks mängu järjest võitnud Oklahoma City paremad olid Danilo Gallinari 27 ja Shai Gilgeous-Alexander 21 punktiga.

Miami Heat (6-2) oli võõrsil 124:108 parem Phoenix Sunsist (5-3). Jimmy Butler viskas võitjate parimana 34 punkti, Goran Dragic lisas 25 silma.

Kuus võitu ja kaks kaotust tähistavad Heati jaoks parimat hooaja algust alates sellest ajast, kui LeBron James nad 2012/2013 hooajal tiitlini vedas.

Päeva viimases mängus sai Los Angeles Clippers (6-3) kodus 107:101 jagu Portland Trail Blazersist (3-5). Kawhi Leonard viskas 27 ja Lou Williams panustas võitu 26 punkti.