BK Liepaja - Pärnu Sadam 90:86 (21:19, 23:20, 28:21, 18:26)

Tasavägiselt alanud kohtumise avaveerandi keskpaigaks oli Pärnu haaranud 15:9 eduseisu. Liepaja aga vastas 12:2 spurdiga ning teine veerandaeg algas kodumeeskonna kahepunktilisest eduseisust. Võõrustajad tabasid järjepanu lähiviskeid ning korra mindi ka kaheksa punktiga ette. Poolaja lõpus tabas kaugviske aga Märt Rosenthal ja korvi alt oli täpne Lauris Blaus, millega suudeti vahe vähendada viiele punktile.

Kodumeeskonna jaoks algas kolmas veerandaeg muljetavaldavalt, kui ligi kahe minutiga tabati neli kaugviset ja saadi kätte 15-punktiline eduseis. Pärnu polnud aga alla andnud ja Siim-Markus Posti ning Blausi kolmepunktivisetest vähendati veerandaja keskpaigaks vahe kuuele punktile. Sealt edasi läks Liepaja mõne minuti möödudes 66:52 ette ja Rihards Kuksiksi valus kaugvise aitas võõrustajad viimase neljandiku alguseks 12 punktiga juhtima. Pärnakad püsisid endiselt mängus ja 2.43 enne lõppu oli vahe kaheksa punkti. Posti kaugviskest jõudis Pärnu minut enne lõpuvilet 80:84 peale ja kahel korral veel nelja punkti kaugusele. Kuus sekundit enne lõppu sai Post veel kaugviske teele saata. See aga ei tabanud ja Liepaja sai kokkuvõttes raske võidu kätte.

Liepaja jäi visketabavuses 49% - 44% peale ning lauavõitlus võideti 39:34 (ründelaud 7:6). Korvisööte jagati samuti rohkem 19:17 ja pallikaotuseid tegi Pärnu 9 Liepaja 12 vastu.

Rihards Kuksiks kerkis võitjate resultatiivseimaks 22 punkti, 4 lauapalli ja 5 korvisööduga. Troy Marshall Barnies lisas 14 punkti ja 9 lauapalli, Eduards Hazners 12 silma ja 5 lauapalli ning Guntis Sipolinš 11 punkti ja 7 lauapalli.

Siim-Markus Post viskas Pärnu parimana 24 punkti ja andis 8 korvisöötu. Lauris Blaus tegi kaksikduubli 18 punkti ja 10 lauapalliga, Jeremiah Daniel Paige lisas 16 silma ning Märt Rosenthal sai kirja 12 punkti ja 6 lauapalli.