Ükiskmängu finaalis oli Vladimir Ivanov (ATP 786) vastamisi mulluse võitja venelase Jevgeni Tjurneviga (ATP 415). Meeste jaoks oli see viie aasta jooksul kaheksas omavaheline kohtumine – neli korda oli siiani võitnud Tjurnev ja kolm korda Ivanov.

Esimeses setis jõudis Ivanov kohe avageimis murdepallini, kuid 22-aastane TJurnev ei vääratanud. Venelane jõudis murdepallini neljandas ja kaheksandas geimis ning murdis Ivanovi servid ning võitis seti kindlalt 6:2, teatab Tennis.ee.

Teine sett oli tasavägisem ja viiendas geimis õnnestus Ivanovil murdega 3:2 juhtima asuda, kuid Tjurnev viigistas. Sett lõppes kiire lõppmänguga, mille Tjurnev veenvalt - sett 7:6 (7:2).

Kohtumine kestis tund ja 24 minutit. Hea servijana tuntud Tjurnev lõi 16 ässa ja tegi kaks topeltviga, esimeselt servilt teenis punkti 92% juhtudest. Ivanov sai kirja kaks ässa ja kolm topeltviga.

Delfi TV otseülekanne Pärnus toimuvast finaalist paraku voolukatkestuse tõttu vaatajateni ei jõudnud. Vabandame!