Bournemouth võitis kohtumise 1:0. Mängu ainsa värava sai esimese poolajal viimasel minutil kirja norralasest ründaja Joshua King, kes kasutas kastis ära Unitedi kaitsjate eksimuse ning saatis palli David de Gea selja taha.

United ajas teisel poolajal viigiväravat taga, kuid rünnakul jäädi siiski hambutuks. Kõige lähemale jõudis väravale vahetusest sekkunud 18-aastane Mason Greenwood, kes tabas 83. minutil posti. Ühtlasi korda United kaotusega negatiivset rekordit. Nimelt pole klubi 11 liigamängu järjest suutnud võõrsil väravat puhtana hoida.

Hooaja neljanda võidu saanud Bournemouth kerkis vähemalt ajutiselt Premier League'is kuuendale kohale. Omakorda neljanda kaotuse saanud Manchester United paikneb kaheksandal positsioonil. Suure tõenäosusega mõlema meeskonna koht mänguvooru lõpuks muutub, sest kõikidel ülejäänud tiimidel on 11. vooru mäng veel pidamata.