Avaveerandaeg lõppes viigiliselt 17:17. Poolajaks sai väikse edu kätte võõrustajad ning vaheajale mindi Fenerbahce 40:33 eduseisus. Kolmanda veerandaja lõpuks suutis Türgi klubi seitsmepunktilist vahet hoida.

Veel minut enne normaalaja lõppu juhtis Fenerbahce 76:69, aga Kaunase mehed suutsid mängu tagasi tulla. Marius Grigonise kolmene ning Nigel Hayes'i 2+1 tõid Žalgirise ühe punkti kaugusele. Seejärel suudeti Fenerbahce rünnakul nulli peal hoida ning Grigonis tabas veel kahese ja lisaks kaks vabaviset, mis tõid lõpuks Žalgirisele 79:76 võidu.

Üleplatsimehena tõi Nando De Colo 29 punkti, Kostas Sloukas panustas Fenerbahce poolelt 13 silma. Žalgirise kangelaseks kerkinud Grigonise arvele jäi võitjate parimana 19 punkti. Zach LeDay tõi 16 silma.

Žalgirisele oli see kolmandaks võiduks kolmanda kaotuse kõrvale. Fenerbahce jaoks jätkus kurb seeria. Nimelt on neil kuue vooruga kirjas vaid üks võit ja koguni viis kaotust.

Päeva esimeses mängus läksid omavahel vastamisi Peterburi Zenit ja Moskva CSKA. CSKA sai hooaja viienda võidu, alistades Zeniti 87:70. Otsustavaks sai viimane veerandaeg, mille valitsev Euroliiga meister võitis 26:11.

Võitjate resultatiivseim oli Mike James 16 punktiga, Johannes Voigtmann tõi 14 silma. Üleplatsimeheks kerkis Zeniti mängumees Gustavo Ayon 20 punktiga, lisaks kanti mehhiklase arvele 8 lauapalli.