Kalev võitis avaveerandi 27:13 ja kasvatas poolajavileks eduseisu juba 34-punktiliseks (61:27). Kolmanda veerandi lõpuks olid kalevlaste edunumbrid 84:47 ja mäng tehtud.

Väga ühtlaselt mänguaega saanud Kalevi resultatiivseim oli Sander Raieste, kes viskas 17 punkti (sh kolmesed 3/3). Kyle Vinales ja Martin Paasoja tõid võrdselt 16 silma. Ryan Richards oli taas kahvatu ning kogus 18 minutiga seitse punkti ja neli lauapalli, kuid tegi ka kaks pallikaotust.

Vaid kaheksa mehega mänginud Pärnu parim oli Lauris Blaus 16 punktiga. Kui pärnakad said 25-st kolmepunktiviskest korvi vaid viis (20%), siis Kalev tabas kolmeseid lausa 56%-ga (13/23).

Kalevil on nüüd tabelis kolm võitu ja üks kaotus, Pärnul kolm võitu ja neli kaotust.

Juba laupäeval sõidab Kalev külla Rapla Avis Utilitasele ning pühapäeval ollakse võõrsil vastamisi Latvijas Universitatega. Pärnu järgmine mäng on nädala pärast võõrsil BK Liepaja vastu.