Kodusaalis peetud kohtumises kaotas Tartu naiskond avageimi 24:26, võitis teise 25:22 ja kaotas kolmanda 23:25 tulemusega. Neljandas geimis olid võõrustajad paremad 25:17 ja viiendas 15:12 resultaadiga, võttes seega 3:2 (-24, 22, -23, 17, 12) võidu, kirjutab Volley.ee.

Favoriidikoormat kandnud koduvõistkonna võidu muutsid raskemaks ohtrad servivead, mida kogunes ligi ühe geimi jagu ehk 21. Külalised eksisid pallingul vaid seitsmel korral. Ässasid märgiti võitjatele 11 ja kaotajatele 12. Rünnakuid realiseerisid tartlannad 42%-protsendilise efektiivsusega, Audentese SG/Noortekoondis 29%-protsendilise efektiivsusega.

Tartlannade mänguvankrit vedasid täna Ingrid Kiisk, Laura Reiter, Renate Pikk ja Ingris Suvi, kes kogusid vastavalt 25, 19, 17 ja 17 punkti. Märkimisväärse esituse tegi Kiisk servijoone taga, lüües koguni seitse ässa, Reiter kogus omakorda suurepärased kuus blokipunkti. Külaliste poolel lõpetas seitsme blokipunktiga säranud Kätriin Põld vastasseisu 16, Eva Liisa Kuivonen 11 ja Maren Mõrd 10 punktiga. Vaid korra pallingul eksinud Põld näitas mängu parimat kasutegurit +15.

Viiendalt kohalt kolmandaks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbank on nelja mänguga kogunud seitse punkti, kuuendana jätkaval Audentese SG/Noortekoondisel on kolme mänguga kirjas neli punkti. 3. novembril kell 12 võõrustab Tartu naiskond tabeliliider Riia Võrkpallikooli.