Käesoleval nädalal näeb Telia otsepilti G4S Noorteliiga ja Tartu Kalev/Estiko kohtumisest neljapäeval, algusega kell 19:00 ning reedel samal algusajaga KK Viimsi/Noto ja Betoonimeister/SK Nord/Cramo vahelisest mängust.

„Alustame regulaarsete ülekannetega juba sel neljapäeval, mil kõik huvilised saavad Telia LIVE kanali vahendusel kaasa elada meeste esiliiga korvpallikohtumisele. Lisaks korvpallile jõuavad edaspidi Telia LIVE kanalisse ka Eesti Käsipalliliidu, Eesti Saalihokiliidu ja Eesti Võrkpalliliidu erinevate liigade mängud üle Eesti,“ ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

„Levira on alati tahtnud pakkuda klientidele kvaliteetseid ja innovaatilisi lahendusi. Oleme juba muutnud tehisintellekti kasutamise spordiülekannetes reaalsuseks ning liigume projektiga edasi, et pakkuda spordihuvilistele veelgi rohkem võimalusi erineval tasemel võistluste jälgimiseks,“ ütles Levira innovatsiooni- ja arendusjuht Martti Kinkar.

„Otseülekanded võimaldavad ka distantsilt oma sõprade, lähedaste ja lemmikute mänge jälgida. Korvpalli populariseerimise mõttes on hea, kui erinevate võistlussarjade mängud jõuavad eetrisse," kommenteeris Eesti Korvpalliliidu liigade ja võistluste juht Henri Ausmaa.

AI-kaamerate abil lähevad kõik nimetatud ülekanded eetrisse ilma inimese sekkumiseta ning režissööri rollis on kaameraid suunav tehisintellekt. Küll kommenteerivad kõiki edastatavaid mänge spordikommentaatorid. Info kõigi tulevaste mängude kohta ilmub Telia LIVE kanalis.

Telia LIVE erikanal on nähtav kõigile Telia TV teenuse tellijatele ning see jõuab enam kui 200 000 Eesti koduni.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid