Aadu Luukase karikavõistlustel osaleb viis meistriliigaklubi ja kolm esiliigaklubi. Tiitlikaitsja on Saaremaa Võrkpalliklubi, kes alistas finaalis 3:2 Pärnu Võrkpalliklubi. Eelmise aasta finalistid paigutati kohtadele 1 ja 8, ülejäänud klubid olid paigutamata. Meeste veerandfinaalid toovad kohe ka tõelise põnevuspaari, sest omavahel kohtuvad juba esimeses faasis Bigbank Tartu ja Pärnu VK.

Aadu Luukase karika ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Saaremaa VK - Tallinna Ülikool (esiliiga)
Selver Tallinn - EMÜ SK (esiliiga)

Aadu Luukase karika alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

TalTech - Est/Nor Kiili (esiliiga)
Bigbank Tartu - Pärnu VK

Naistest on karikavõistlustel tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank, kes alistas eelmisel aastal finaalis 3:1 TalTech/Tradehouse´i. Eelmise aasta finalistid paigutati kohtadele 1 ja 8, ülejäänud naiskonnad olid paigutamata. Seekord osaleb viis meistriliigaklubi ja kolm esiliigaklubi.

Naiste karikavõistluste ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

TÜ/Bigbank - Kohila VK/Iluakadeemia (esiliiga)
VK Kramp N1 (esiliiga) - Audentese SG/Noortekoondis

Naiste karikavõistluste alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Famila/Võru VK - Gerardo´s Toys/Neemeco
Tallinna Ülikool – TalTech

Eelringide mängud toimuvad nii meeste kui naiste karikavõistlustel kohalesõitudega: üks mäng kodus, teine võõrsil. Esimene mäng peetakse esimesena nimetatud võistkonna kodus. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Veerandfinaalid peavad olema mängitud 10. novembriks, poolfinaalid 22. detsembriks.