Avaveerandaeg lõppes viigiliselt 15:15. Lõppenud hooajal hõbedale tulnud Sassari tegi vahe sisse teisel veerandil, mis võideti koguni 25:9. Kolmas veerand jäi taas viiki ehk enne viimast vaatust oli külaliste edu 57:41. Viimase veerandiga suutis Sassari eduseisu kasvatada ning lõpuks võeti 74:52 võit.

Siim-Sander Vene viskas meeskonna ühe resultatiivseimana 10 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 2/8) ja kogus veel kaks lauapalli ning ühe resultatiivse söödu. Ühtlasi lõppes eestlase jaoks mäng enneaegselt, sest ta sai kirja ka viis isiklikku viga. Sarnaselt Venele tõi 10 silma veel Giancarlo Ferrera. Üleplatsimeheks kerkis vastaste Dyshawn Pierre, kes viskas 18 punkti. Mehe arvele jäi lisaks kaheksa lauapalli ja kuus tulemuslikku söötu.

Vene koduklubi jaoks jätkub hooaeg sel pühapäeval, kui võõrsil kohtutakse Trieste Pallacanestroga.