Esimese veerandaja võitis Eesti mängijatest koosnev Tallinna Kalev, Müürsepa Dream Teami ees juhiti 10 minuti järel 22:21. Müürsepp sai käe valgeks juba esimesel rünnakul ja veel kuidas - pealtpanekuga! Lisaks aitas ta Erich Kriegeril esitada legendaarset "Sõbra laulu".

Teisel veerandajal haaras Müürsepa tiim ohjad, poolajaks oldi ees 48:41. Müürsepp tabas korvi alt kaks korda, tema arvel oli kuus punkti.

Kolmanda veerandaja järel juhtis Müürsepa võistkond juba 79:61. "Mürka" tabas oma mängu esimese kolmepunktiviske ja tal oli koos 11 silma.

Neljandal perioodil hoidsid Müürsepp & Co kindlat edu. Endine Venemaa koondislane Aleksei Savrasenko hullas isegi võimsama pealtpanekuga kui Müürsepp. Lõpuks jäid Dream Teami võidunumbriteks 106:77, Müürsepp viskas 13 punkti.

Pärast mängu lõppu tõmmati Müürsepa särk Saku suurhalli lakke. Tallinna Kalev/TLÜ külmutas Müürsepa särginumbri 13, seega ei saa klubi pallurid seda numbrit enam valida.