Tartus toimunud kohtumist alustasid paremini hispaanlased, kes asusid 30. minutil Bruno Iglesiase tabamusest juhtima. 36. minutil suurendas külaliste eduseisu Israel Salazar. Avapoolaeg lõppeski hispaanlaste 2:0 eduseisuga.

Teisel poolajal tulid eestlased aga mängu tagasi. 57. minutil lõi Karl Gustav Kokka eestlaste esimese värava ning 62. minutil tõi Kokka karistuslöögist tabloole juba 2:2 viigi. Eestile kinkis magusa võidu Aleksandr Šapovalovi 83. minuti tabamus.

Eestile oli see kodusel turniiril ainsaks võiduks. Kahes eelmises mängus jäädi alla Portugalile ja Sloveeniale. Mõlemal juhul jäid külalised peale 2:0. Hispaania oli avamängus omakorda 5:1 üle Sloveeniast ning Portugali alistasid nad 2:1.

Eesti U17 koondise jaoks olid need mängud ettevalmistuseks järgmisel suvel toimuvaks koduseks EM-finaalturniiriks. Eesti võõrustab EM-i järgmise aasta 21. maist kuni 6. juunini. Kokku osaleb EM-il 16 meeskonda.