Kohtumine algas Bayerni jaoks hästi, kui juba kolmandal minutil oli täpne Robert Lewandowski. Poolajaks oli aga seis viigis, sest kolmandal lisaminutil realiseeris Leipzigi poolt penalti Emil Forsberg. 1:1 tulemusega ka kohtumine lõppes.

Suure võidu sai kirja Dortmundi Borussia, kes oli koduväljakul 4:0 parem Leverkuseni Bayerist. Avapoolaeg lõppes 1:0, kui 28. minutil sahistas võrku Paco Alcacer.

Teisel poolajal sai Dortmund oma ründemängu korralikult käima. 50. minutil duubeldas Marco Reus eduseisu. Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu sai jala valgeks Raphael Guerreiro ning kohtumise lõppseisu vormistas 90. minutil Reus.

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani endine koduklubi Augsburg sai kirja hooaja esimese võidu, kui koduväljakul alistati 2:1 Frankfurdi Eintracht.

Bundesliga liider on 10 punktiga Leipzig. Teisel kohal paikneb Dortmund, kellel kogutud 9 silma. Omakorda Dortmundist jäävad ühe silmaga maha Müncheni Bayern ja Wolfsburg.