Inglismaad vedasid Harry Kane ja Raheem Sterling. Kane viis Inglismaa 24. minutil juhtima, lisaks realiseeris ta 50. ja 73. minutil penalti. Sterling sai jala valgeks 55. minuti. Mõlemale läks kirja ka üks väravasööt.

Samas grupis alistas Euroopa keskmikke sekka tõusnud Kosovo kodus 2:1 Tšehhi. Külalised läksid küll 16. minutil Patrik Schicki väravast juhtima, aga 20. minutil Vedat Muriqi viigistas. Kosovo võidutabamuse lõi 67. minutil Mergim Vojvoda.

A-grupi tabeliseis:

B-grupis kaotas Leedu kodus 0:3 Ukrainale (7' Oleksandr Zintšenko, 27' Marlos, 61' Ruslan Malinovski). Portugal alistas võõrsil Serbia 4:2. Võitjate poolelt said värava kirja William Carvalho, Goncalo Guedes, Cristiano Ronaldo ja Bernardo Silva, Serbia poolelt skoorisid Nikola Milenkovic ja Aleksandar Mitrovic.

B-grupi tabeliseis:

H-grupis võitis Island kodus 3:0 Moldovat (31' Kolbeinn Sigthorsson, 55' Birkir Bjarnason, 77' Jon Dadi Bodvarsson). Prantsusmaal ei tekkinud probleeme Albaaniaga ja neid võideti 4:1. Kaks väravat lõi Kingsley Coman, ühe Olivier Giroud ja Jonathan Ikone. Albaania auvärava autoriks oli Sokol Cikalleshi. Türgi oli kodus hädas Andorraga, aga Ozan Tufani 89. minuti tabamus tõi neile siiski 1:0 võidu.