Saksamaa läks mängule vastu täiseduga, olles võitnud kõik senised kolm kohtumist. Hollandil oli kirjas üks võit ja üks kaotus.

Sakslased läksid kohtumist juhtima juba 9. minutil, kui täpne oli Serge Gnabry. Võõrustajate napis eduseisus poolaeg ka lõppes. 59. minutil jõudis Holland tänu Frenkie de Jongi tabamusele viigini. Loetud minutid hiljem pääsesid külalised omakorda juhtima, sest omavärava sai kirja Jonathan Tah.

73. minutil avanes Saksamaal suurepärane võimalus viigistamiseks. Hollandlaste Matthijs de Ligtile vilistati käega mäng ning võõrustajad teenisid penalti. Toni Kroos 11 meetri karistuslöögi ka realiseeris ning tõi taas tabloole viiginumbrid. Viimane sõna jäi siiski Hollandile. 79. minutil viis hollandlased taas juhtima Donyell Malen, lõppseisu vormistas esimesel lisaminutil Georginio Wijnaldum.

C-grupi tänases esimeses kohtumises alistas Valgevene esimese lisaminuti väravast 2:1 Eesti. Ainsana jätkab täiseduga Põhja-Iirimaa, kellel nelja mänguga kogutud 12 punkti. Saksamaa on üheksa punktiga teine, mängu vähem pidanud Holland kuue silmaga kolmas. Valgevene teenis tänase võiduga tabelisse esimesed kolm punkti, Eesti jätkab nulli peal.

E-grupis sai raske võidu Wales, kes oli 2:1 parem Aserbaidžaanist. Kodumeeskonnale tõi võidu Gareth Bale'i tabamus 84. minutil. Kindla võidu sai Horvaatia, kes oli võõrsil 4:0 parem Slovakkiast.

I-grupis olid võidukad Belgia ja Venemaa. Esimene alistas 4:0 San Marino, kaotusseisust välja tulnud venelased olid 2:1 paremad Šotimaast.

Suure võidu said veel kirja austerlased, kes alistasid G-alagrupi kohtumises 6:0 Läti koondise. Üllatuskaotuse sai Poola, kui nende võidukas seeria sai otsa Sloveenia vastu. Sloveenlased võitsid matši 2:0.