Eriti dramaatiliselt tuli võit Williamsi jaoks, kes astus Petra Martići vastu mängides kehvasti ning väänas hüppeliigest. Kuigi meditsiinilise pausi ajal tundus, et Williamsil olid lausa pisarad silmis, siis suutis ta võimsalt platsile naasta ning võitis kohtumise lõpuks kindlalt 6:3, 6:4.

Konkurentsist langes aga maailma teine number Ashleigh Barty, kes sai skooriga 2:6, 4:6 lüüa WTA edetabelis 18. kohal olevalt hiinlannalt Qiang Wangilt. Väljas on ka maailma kolmas number Karolina Pliškova, kes kaotas põnevuslahingu Johanna Kontale 7:6, 3:6, 5:7.

Veerandfinaalis lähevadki vastamisi Williams ja Qiang - ameeriklanna jaoks on sealjuures tegemist lausa karjääri 52. (!) suure slämmi veerandfinaaliga.

Meeste seas sai ülikiire võidu Roger Federer, kes loovutas maailma 15. reketile David Goffinile vaid neli geimi, saades 82 minutiga 6:2, 6:2, 6:0 võidu. Edasi on ka maailma edetabelis alles 78. kohal olev Grigor Dimitrov, kes alistas 7:5, 6:3, 6:4 Alex De Minauri.