USA koondis oli Tšehhist üle tulemusega 88:67. Suurem vahe tehti sisse teisel veerandajal. Ameeriklaste parim oli 16 punktiga Donovan Mitchell, Harrison Barnes viskas 14 ja Kemba Walker 13 punkti. Tšehhi liidri Tomaš Satoransky arvele jäi 17 silma.

Prantsusmaa ja Saksamaa mängisid omavahel aga kaks täiesti erinevat poolaega: prantslased võitsid avaveerandi lausa 16:4 ning olid vaheajaks 36:20 ees, ent sakslased tegid seejärel tugeva tagasituleku ning kaotasid lõpuks vaid nelja punktiga, 74:78.

Prantslaste eest viskas Evan Fournier 26 punkti, Amath M'Baye lisas 21 silma. Rudy Gobert'i arvele jäi 9 punkti, 9 lauapalli ja 5 kulpi. Saksamaa liidrid olid Johannes Voigtmann ja Dennis Schröder vastavalt 25 ja 23 punktiga, Schröderi arvele jäi ka 8 korvisöötu.