Avamängu 0:2 kaotanud AIK lootused kustusid sisuliselt tänase kohtumise esimese veerandtunniga - Celtic lõi 17. minutil värava ning läks kokkuvõttes 3:0 ette, kusjuures neid soosis ka võõrsilväravate reegel.

Lõpuks võitis Celtic kordusmängu 4:1, kaks viimast väravat löödi lõpuminutitel. Mets alustas algirivistuses ning tegi kaasa kõik 90 minutit, eestlane sai ka ühe kollase kaardi.

Napilt jääb Euroopa liiga alagrupiturniirilt välja ka Läti meister Riga FC, kes suutis kordusmängus koduplatsil küll kuulsa FC Kopenhaageni 1:0 alistada, ent kuna esimene matš kaotati võõrsil 1:3, jäi edasipääsust üks värav vajaka.

Sealjuures tegid Läti klubi eest põhiliselt ilma välismaalased: Riga FC algrivistuses alustas vaid neli Läti pallurit.